Instagram

Śledź nas!

O mnie

Witajcie! Nazywam się Ania. Zawodowo mam niewiele wspólnego z pisaniem, ale w głębi serca czuję, że Stylowe Podróże to jest właśnie moje miejsce. Dlatego z wielką tremą, ale jeszcze większą radością chciałabym przywitać Was na moim blogu o podróżach.
Inspiracją do jego powstania było trwające od dawna zamiłowanie do odkrywania nowych miejsc i – paradoksalnie! – doświadczenia biznesowe zdobyte w świecie finansów. Tak, wszystko się zgadza, “pracując z pieniędzmi” bardzo zamożnych osób, rozmawiając z majętnymi przedsiębiorcami, których stać na wiele – jeśli nie na wszystko 😉 – doszłam do zadziwiających wniosków. Odbyte spotkania uzmysłowiły mi, co w życiu jest naprawdę ważne i na czym warto się skupić. Czas ucieka przecież tak szybko…
Pisząc do Was, mam w głowie słowa Coco Chanel, która powiedziała kiedyś, że „są ludzie bogaci i tacy, którzy mają tylko pieniądze”. Zgadzam się z nią w zupełności i myślę, że nawet mam na to niezbite dowody. To nie zgromadzony majątek decyduje o tym, czy czujemy się szczęśliwi, ale to czy mamy co wspominać i na co czekać w życiu.
Ja już znalazłam swój przepis na szczęście i chcę się nim z Wami podzielić!
To podróże – dalekie i bliskie, eleganckie, czasem luksusowe, ale zawsze niezapomniane – Stylowe Podróże!!! I o tym właśnie będzie mój blog – o wyprawach, o przygotowaniach z nimi związanych i o tym, jakie wspomnienia na zawsze pozostaną już w mojej głowie i w sercu.
Zapraszam Was zatem do śledzenia moich wpisów, czerpania inspiracji oraz życia pełną piersią!

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Inline
Inline