O MNIE - Stylowe Podróże | Luxury Travel Style Blog

O MNIE

Witajcie! Nazywam się Ania. Z wielką radością witam Was na moim blogu. Dowiecie się tutaj – Jak podróżować tak często, jak to tylko możliwe? Jak samodzielnie organizować egzotyczne wyjazdy? Jak podróżować luksusowo i nie zbankrutować?

Inspiracją do powstania bloga Stylowe Podróże jest moje zamiłowanie do odkrywania nowych miejsc i – paradoksalnie! – doświadczenia biznesowe zdobyte w świecie finansów. Tak, wszystko się zgadza! Pracując z bardzo zamożnymi osobami – które stać na wiele, jeśli nie na wszystko 😉 – doszłam do zaskakujących wniosków. Rozmowy te uzmysłowiły mi, co w życiu jest naprawdę ważne i na czym tak naprawdę warto się skupić.

Pisząc do Was, mam w głowie słowa Coco Chanel, która powiedziała kiedyś, że „są ludzie bogaci i tacy, którzy mają tylko pieniądze”.  Zgadzam się z nią w zupełności i nawet myślę, że mam na to niezbite dowody. Okazuje się, że to nie zgromadzony majątek decyduje o tym, czy czujemy się szczęśliwi, ale to czy mamy co wspominać i na co czekać w życiu.

Ja już znalazłam swój przepis na szczęście i chcę się nim z Wami podzielić!

To podróże – dalekie i bliskie, eleganckie, czasem luksusowe,

ale zawsze niezapomniane – STYLOWE PODRÓŻE

I o tym właśnie będzie mój blog – o wyprawach, o przygotowaniach z nimi związanych i o tym, jakie wspomnienia na zawsze pozostaną już w mojej głowie i w sercu. Na moim blogu dowiesz się:

  • jak samodzielnie zorganizować wymarzoną podróż
  • jak korzystać z przywilejów, przysługujących w liniach lotniczych oraz znanych sieciach hotelowych
  • jak podróżować wygodnie i stylowo
  • jak zyskać, stosując moje wakacyjne tips & tricks.

Zapraszam Cię zatem do śledzenia moich wpisów, czerpania inspiracji oraz życia pełną piersią! Pamiętaj, że „lepiej zobaczyć coś raz, niż słyszeć o tym tysiąc razy.”

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz